تجربه جدید نمایش محتوا

همین الآن نماکد خود را بسازید

نماکد چیست؟

نماکد محصول جدیدی در حوزه تبلیغات می‌باشد که با استفاده از تکنیک‌های پردازش تصویر، توسط تیم ما (ali110co.ir) طراحی و پیاده سازی شده است. نماکد نسل جدیدی از کدهای قابل اسکن (مانند بارکد و کیوآر کد) می‌باشد که قادر است تصاویر و یا ویدیوهای تبلیغاتی شما را قابل اسکن کند.

نوین

نماکد روشی نوین برای نمایش محتوای متنی در دل ویدیو و تصاویر شماست.

ماندگار

با استفاده از نماکد، محتوا و تبلیغات شما در ذهن مخاطبانتان ماندگار خواهد شد.

اثرگذار

با استفاده از نماکد، در تصمیم گیری مخاطبان اثرگذار خواهید بود.


نماکد چگونه کار می کند؟

نمونه نماکد ویدیویی برای ارائه کد تخفیف

با این محصول شما می‌توانید محتوای متنی شامل لینک اینترنتی، لینک صفحه اینستاگرام خود، رزومه خود، کدهای تخفیف، لینک کانال تلگرام، شماره تماس و هر متن دلخواه را برای ویدیو یا تصویر مورد نظر تعریف کنید که بعد از اسکن آن تصویر یا ویدیو با گوشی هوشمند خود (مشابه کیوآر کد)، متن مورد نظر به کاربر نشان داده شود. با کمک این محصول می‌توانید تبلیغات هدفمند و جدیدی را طراحی و تجربه جدیدی از نمایش محتوا را به کاربران و مشتریان خود ارائه نمایید.


قیمت ها

کارنامه نماکد تاکنون

800+

مجموع بازدیدهای نماکد در شبکه های اجتماعی

8

پروژه های انجام شده

3

پروژه های در دست انجام

کاربردهای نماکد

تبلیغات هدفمند ویدیویی برای تعریف کد تخفیف محصولات شما

یکی از کاربردهای اصلی نماکد، تبدیل ویدیوهای تبلیغاتی شما، به ویدیوهای قابل اسکن برای دریافت کد تخفیف محصولات شماست. اگر شما شرکت یا فروشگاهی دارید میتوانید به جای اضافه کردن کد تخفیف به کپشن، کد تخفیف را به صورت نماکد به ویدیوی خود متصل کنید. اینکار باعث جلب توجه بیشتر مخاطبین و همچنین بیشتر دیده شدن محصولات شما می‌کند. تحقیقات نشان داده است که کد تخفیف‌های محدود اگر به صورت چالش و رقابتی ارائه شوند، کاربران بیشتری برای دریافت آن اقدام می‌کنند.


تبلیغات هدفمند ویدیویی برای ابتدای ویدیوها در سایت‌هایی مثل آپارات و...

با نماکد می‌توانید تبلیغات ابتدایی سایت‌های پخش ویدیو (مثل آپارات) خود را هدفمند کنید. یعنی کاربر همزمان با دیدن ویدیوی تبلیغاتی شما، می‌تواند آن را با دوربین گوشی خود، اسکن کرده و وارد سایت شما شود.


تبلیغات هدفمند برای نمایش در حاشیه سایت‌ها

به جای ساخت تبلیغات ساده و کلیشه‌ای برای نمایش در سایت‌ها، می‌توانید تصاویر متحرک (gif) با قابلیت اسکن برای انتقال مستقیم به سایت یا صفحه موردنظر بسازید. کاربر بعد از دیدن نماکد شما، آن را با گوشی خود اسکن کرده و مستقیما وارد صفحه موردنظر شما می‌شود.


تبلیغات هدفمند تصویری برای بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر

شما می‌توانید به جای طراحی یک بنر تبلیغاتی ساده و نوشتن متن‌های زیاد و اضافه کردن بارکدهای قدیمی، آن را به نماکد تبدیل کرده و بیشتر در تبلیغات سطح شهر جلب توجه کنید. کاربر بعد از دیدن بنر خاص شما، می‌تواند با گوشی خود آن را اسکن کرده و اطلاعاتی که شما می‌خواهید را دریافت می‌کند.


تبلیغات هدفمند تصویری برای پوشاک و کیف

جالب است اگر طراحان پوشاک به جای چاپ تصاویر عادی روی تیشرت‌ها و کیف‌ها، از نماکد استفاده کنند. این کار هم باعث ایجاد انتخاب‌های مختلف کاربران شده و هم می‌تواند جنبه تبلیغاتی داشته باشد.


تبلیغات هدفمند تصویری برای کارت ویزیت شما

شما می‌توانید با نماکد یک کارت ویزیت خاص داشته و تجربه جدیدی از جلب توجه مشتری را احساس کنید. به جای طراحی کارت ویزیت ساده و افزودن لینک یا اطلاعات اضافی، کارت ویزیت خود به نماکد تبدیل کنید. مشتری بعد از دیدن کارت ویزیت شما و اسکن نماکد با گوشی خود، اطلاعات موردنظرتان را دریافت کند.


تبلیغات هدفمند تصویری برای معرفی و رزومه شخصی یا شرکت شما

تصویر چهره شما می‌تواند به نماکد تبدیل شده و کاربر بعد از اسکن عکس پرسنلی شما، رزومه شما (یا لینک رزومه آنلاین شما) را مشاهده کند.

و هر گونه استفاده دیگر در دنیای بزرگ تبلیغات که در ذهن شماست!

قیمت ها

درصورت وجود هرگونه سوال با ایمیل Info@Ali110co.ir در تماس باشید.

نماکد رایگان

یک پیشنهاد جذاب!

برای سفارش یک نماکد تصویری رایگان کافیست یکی از محصولات یا پست های اینستاگرامی ما را در صفحه اینستاگرامی تان منتشر کرده و صفحه ما را به آدرس Ali110co_ir در آن تگ کنید. با انجام این کار، یک سفارش رایگان نماکد تصویری از ما هدیه بگیرید.

چند محتوای پیشنهادی ما برای اینکار:

دابسمش هوش مصنوعی DeepO پروژه تخمین ژست بدن با یادگیری عمیق کی چقدر شبیه کیه؟ (قسمت دوم)
نماکد ویدیویی

100

  • تبدیل ویدیوی شما به نماکد

  • حداکثر زمان ویدیو 1 دقیقه

  • دریافت یک نماکد هدیه با تصویر شما

ثبت سفارش
نماکد ویژه

تماس بگیرید

  • طراحی اختصاصی تیزر، موشن گرافیک، پست اینستاگرامی و تبدیل به نماکد

  • طراحی اختصاصی پوستر، بنر، بیلبورد، بروشور و تبدیل به نماکد

  • طراحی و پیاده سازی هرآنچه در ذهن شماست

ثبت سفارش
نماکد تصویری

15

  • تبدیل تصویر شما به نماکد

  • حداکثر سایز نماکد 1080 در 1080 پیکسل

ثبت سفارش